KONST / Litografier / Färglitografi 12432158
nr 1243 2158
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 36/300. Motivet: 20x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:50:17
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson